piątek, 7 września 2012

No. 17

Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Twiggy, Coco Chanel...mogłabym tak długo wymieniać, a nie miałoby to sensu, bo bym część z Was zanudziła na śmierć (i kto by wtedy tu zaglądał?!). Nie jest tajemnicą, że wymienione przeze mnie damy są świetnie znane ze swoich charakteryzacji i nikt nie zaprzeczy, że są ikonami stylu. Często na różnych portalach i blogach czytamy o nich (a przynajmniej ja czytam ;D) jak bardzo zainspirowały swoim stylem dzisiejsze kobiety, tak więc i ja postanowiłam napisać coś o swoich autorytetach w dziedzinie stylizacji. Nie będę jednak powielać tematu wspomnianych sław i nie będę streszczać swojej wypowiedzi by wszystkie swoje sekrety na raz Wam zdradzić (o nieee, nie ma tak łatwo). 
Ikon stylu warto szukać wśród współczesnych sław, gdyż wiele zachwyca swoją oryginalnością czy też elegancją i tym sposobem przejdę do konkretnej osoby o jakiej chciałam dzisiaj napisać (możecie odetchnąć z ulgą, to już koniec tego krótkiego wstępu) - Emma Watson. 

(źródło: emmawatson.com)


Przyznam, że ciężko było mi zaakceptować fakt, że jest nawet "fajna", i że"fajnie się ubiera" choć określenia te są dość krzywdzące dla niej. Może poniekąd jej zazdrościłam (zawsze!) nienagannych stylizacji, idealnego makijażu i fryzur, ale to chyba normalne zachowanie. Na szczęście dziś w pełni doceniam jej styl, chwalę i dzielę się tym z innymi. Każdą jej stylizację najchętniej bym z niej zdjęła i założyła na siebie. Każdy element współgra z całością. Nie ubiera się wulgarnie, ani prowokacyjnie. Można ją rozpoznać po elegancji, jej ubiory są zawsze dostosowane do jej wieku czyli coś pomiędzy dziewczęcymi, a kobiecymi stylizacjami. Jest jedną z niewielu współczesnych młodych dziewcząt, które nie próbują być "sexy" na siłę, nie postarzają się swoimi stylizacjami. 

Pozwolę sobie na stwierdzenie, iż Emma Watson to współczesna Audrey Hepburn :)

(źródło: news-people.com)
(źródło: fanpop.com)


(źródło: zimbio.com)
(źródło: zimbio.com)
(żródło: gotceleb.com)8 komentarzy:

 1. Super post!!! Też jestem fanką jej stylu, ale daleko mi do niej ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Emma jest ciekawą osobą to fakt:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi dear!
  WOW, I love this post!!!
  I'm here your newest follower!
  Follow each other?
  Have a nice day!
  X♥X♥
  Vanessa

  http://lifelikevision.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. całkowicie się z Tobą zgadzam, Emma jest świetna !

  OdpowiedzUsuń
 5. Również uważam, że jest cudowna! :)
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Och, też uwielbiam styl Emmy. Co prawda od dzieciństwa byłam fanką Pottera, więc moje zamiłowanie do niej rozwinęło się jeszcze zanim ona potrafiła się dobrze ubrać, a ja wiedziałam co to znaczy ;)

  OdpowiedzUsuń