niedziela, 16 września 2012

No. 18

Back to the 60's! 
Dzisiaj krótki post, ale to dla tego, że chciałam się z Wami szybko podzielić swoją nową (pewnie już tysięczną ;D) miłością. 
Michael Kors zapewnił nam powrót lat 60.  w świetnym wykonaniu. Kolekcja, którą zaprezentował na NYFW trafiła w moje serce niczym strzała Amora. Klasyczne kroje i kolory, ze względu na mój dość intensywny typ urody, pasuję do mnie i zawsze czuję się w nich kobieco. Nadchodzący sezon wiosna/lato 2013 będzie wspaniały (będzie mój!) ;D

Great fashion designer - Michael Kors, once again came into my heart like a Cupid's arrow. His collection at Mercedes-Benz Fashion Week presented a veritable masterpiece. Classic style and colors definitely fit me. The upcoming spring / summer 2013 will be (my!) amazing  ;D(source: mbfashionweek.com)
(source: mbfashionweek.com)
(source: mbfashionweek.com)

(source: mbfashionweek.com)
(source: mbfashionweek.com)
PS 1 Chyba muszę poświęcić więcej czasu NYFW jak i innym zagranicznym tygodniom mody, bo widzę, że znajdę dużo inspiracji dla Was jak i dla siebie :)

PS 2 W ramach "odświeżania " mojego języka angielskiego doszłam do wniosku, że pisząc tutaj będę systematycznie powtarzała wszystko. Dodatkowo liczę na Wasze wsparcie, tzn. jeżeli widzicie jakiś błąd - piszcie :)

PS 3 Zwróćcie również uwagę na męską kolekcję, czyż nie jest świetna? :)

7 komentarzy:

 1. Obie kolekcje spodobały mi się :) Jak to określiłaś, że 'Michael Kors zapewnił nam powrót lat 60. w świetnym wykonaniu.' i bardzo się z tym zgadzam. Fajny blog i od teraz obserwuję.

  mojarapsodia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też postawiłam na taką jesień.

  ***
  Zawsze zapraszam do siebie. Jestem projektantką, która swoją pasję realizuje na blogu. Będzie mi niezmiernie miło jak mnie odwiedzisz. Gdy uważasz, że coś fajnego robię zaobserwuj mnie, ja również się odwdzięczę.
  ***
  www.zapalov.blogspot.com - blog o moim projektowaniu mody

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice post.^^
  Maybe follow each other???
  My Blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you so much for the follow,dear.^^
  Follow you back on gfc.
  Do you also follow me on bloglovin???
  Let me know follow you then back again.:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks again.^^ Follow you back on bloglovin.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylowe stroje! Kocham takie!:)

  Czy mogłabyś wziąć udział w konkursie u mnie na blogu? Byłabym wdzięczna, ponieważ to bardzo mi pomoże w rozwinięciu bloga;). Mam nadzieję, że jako blogerka mnie zrozumiesz.
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń