niedziela, 6 stycznia 2013

No. 21

W poszukiwaniu głębokich dekoltów...

Nie ma co ukrywać, że lubię w swoich stylizacjach eksponować trochę ciała. Oczywiście nie mam na myśli strojów niecenzuralnych (już ja wiem co Wam po głowie chodziło ;p). I właśnie podążając tą myślą poszukiwałam ostatnimi czasu sukienki z głębokim dekoltem. Nie chodzi mi o ekspozycję moi piersi - choć tego typu ubrania też lubię, o odkryte plecy. Muszę się Wam przyznać, że jeszcze nigdy nie kupiłam sobie tego typu sukienki (ani nawet bluzki), choć zawsze gdzieś po cichu jakąś podziwiałam. Zawsze uważałam ze kobiecy kark, szyja i plecy są warte uwagi i przy ślicznie upiętych włosach każda Pani może wyglądać zjawiskowo.
 Moje poszukiwania trwają już ponad dwa tygodnie, a ich efektem jest moje złamane serce, gdyż w chwili gdy znalazłam sukienkę swoich marzeń, okazało się, że nie ma już mojego rozmiaru, i że już nie będzie. Wierzcie mi, to był straszny cios dla mojego delikatnego serduszka, ale wciąż nie zatraciłam nadziei i ufam, że gdzieś jest jakaś inna sukienka, która czeka na mnie (ach ta moja romantyczna dusza ;D). 
Jeżeli w Waszych snach również objawiła się sukienka z odkrytymi plecami, to prezentuję Wam moje propozycje, inspiracje :)


(source: http://www.entertainmentwise.com)

(source: http://www.dressale.com)


 Na koniec zostawiłam istne cudeńko wśród sukienek, a mianowicie projekt Elie Saab na sezon wiosna/lato 2012 :)
At the end I wanted to show you the stunning dress by Ellie Saab (haute couture spring/summer 2012).

(source: http://backseatstylers.com)

Skoro już jesteśmy przy kolekcji Elie Saab haute couture to zapraszam wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli tej przyjemność do zapoznania się z wspomnianą już kolekcją, jak i najnowszą - uwierzcie mi, WARTO :)
Continuing the theme of the collection of Elie Saab haute couture, I invite all those who have not yet had the pleasure to see the above mentioned collection (as well as the latest) - trust me, you should do it :)


1) haute-couture wiosna/lato 2012
    haute-couture spring/summer 2012
2) haute-couture jesień/zima 2012-2013
    haute-couture fall/winter 2012-20135 komentarzy:

 1. Dziękuję pięknie!
  Pierwsza inspiracja jest cudowna!!!
  Buziaki
  H A L L O W K A A

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post :) Chyba też poszukam podobnej sukienki ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie sukienki są piękne:) Obserwuję i zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli chodzi o takie dekolty, to najbardziej urzekają mnie takie z lejącego materiału, delikatnie otulające plecy, bajka! Oczywiście biorąc pod uwagę jakoś ciuchów sieciówek oraz ich fasony, to najlepszym (i najdroższym!;p) rozwiązaniem będzie chyba uszycie takiej sukienki ^^
  Pozdrawiam i również zapraszam do obserwowania :)
  www.womarine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń