wtorek, 3 kwietnia 2012

No. 3

Ostatnio było o kolorach, a dzisiaj w ramach odpoczynku od barwności skomentujemy pokaz pewnej Pani, którą pewnie każdy kojarzy:
Tak, dokładnie dzisiaj będzie trochę o pokazie Ewy Minge z jej pierwszego w życiu występu podczas Mercedes Benz Fashion Week Russia. A na pytanie czemu jest odskocznią od barwności...cóż...jest to kolekcja jesienna...więc jeżeli to Wam niewiele mówi to myślę, że zdjęcia wyjaśnią wszystkie wątpliwości :)
To, że nasza rodaczka podbiła już wielokrotnie Paryż, Mediolan czy Nowy Jork to żadna nowość, ale fakt, że dostała zaproszenie na moskiewski tydzień mody, uznawany za jeden z najważniejszych i najlepszych FW, jest ogromnym wyróżnieniem dla jej twórczości. Pozostaje tylko pogratulować Pani wielkiego talentu i siły przebicia, oraz nam tak uzdolnionej Polki.
Pani Ewa Minge tworząc swoją kolekcję inspirowała się tajgą (dla niedoinformowanych: tajga = to strefa gęstych i dzikich lasów mieszanych, głównie iglastych; w strefie tej mieszczą się liczne bagna) co wyraźnie zaprezentowała kolorystyką i fakturą materiałów wykorzystanych do stworzenia ubiorów. Dominujące materiały to między innymi zamsz, aksamit, kaszmirowa wełna, a więc tkaniny wysokiej jakości, nadające klasy ubiorom.


(źródło: szybkajazda.pl)
(źródło: zeberka.pl)

(źródło: zeberka.pl)
(źródła: koktajl.fakty.pl)

(źródło: plsc.com)
(źródło: plsc.com)
      
Warto również zwrócić uwagę na dobrane do kreacji dodatki, ciężkie łańcuchy, wysokie sznurowane buty, czapki futrzane oraz rękawiczki skórzane.


(źródło: kimono.pl)
(źródło: pudelek.pl)

Mnie osobiście uwiodła ta kolekcja ze względu na bardzo modne jesienią połączenie czerni z złotem jak i ciemnymi odcieniami niebieskiego i zielonego. A jeżeli chodzi o kolor złoty i srebrny to warto pamiętać, że  nie zawsze coś co ma taką barwę musi być kiczowate. To my sami tworzymy charakter naszego ubioru. Odpowiednio wpasowanie w całość tworzy niesamowity wizerunek eleganckiej kobiety. W końcu złoto to kolor królów i królowych.

Aż nie mogę się doczekać jesieni, a tu dopiero wiosna ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz